Ürünlerimiz

  Toptan Kıvırcık Paspas

  Toptan Kıvırcık Kaydırmaz Paspas

  Kıvırcık paspas, kalın lifli yapısıyla dayanıklı ve kullanışlı bir paspastır. Paspasın üzerinde bulunan ayakkabıların kiri ve tozu, kıvırcık paspasın lifleri sayesinde kolaylıkla sıyırılır. Kıvırcık halı paspas; bina girişi, kapı önü, bahçe, ofis, büro, teras, balkon ve hol gibi mekânlarda kullanıma uygundur.

  Kıvırcık Paspas Kullanımı

  Ayakkabılarınızı dışarıdan gelen kirden kolayca sıyırılmasını sağlayarak içeri kısımlara daha temiz bir şekilde girmenize yardımcı olur. Kapı önü kıvırcık paspas, dayanıklılığına rağmen de kolayca su ile temizlenebilir. Toz ve kiri plastik paspasın dip kısmına çekme özelliği sayesinde üst yüzey kısmı uzun süre temiz kalır. Her tür ayakkabı tabanının kaymadan sabit bir şekilde durabildiği altı kapalı kıvırcık paspaslar, kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Güçlü tutuş özelliği sayesinde yerde kaymaz, eğimli zeminlerde bile sabit şekilde durur. Plastik kıvırcık paspaslar, dayanıklılığı ve kir tutmayan yapısı sayesinde kapı önlerinde kullanışlı bir üründür.

  Kıvırcık Paspas toptan istoç

   

   

   

   

   

   

  Kıvırcık Paspas Özellikleri

  Kıvırcık paspas özellikleri, sadece kapı önlerini temiz tutmakla kalmayıp, dekoratif ve canlı renkleri sayesinde birçok yerde kullanılıyor. Merdiven basamaklarından havuz kenarına kadar birçok yerde tercih ediliyor. Kıvırcık paspas çeşitleri, kullanım alanına ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz birçok farklı renge sahiptir. Kıvırcık paspas renkleri arasında dışarı mekânlarda en çok tercih edilen gri kıvırcık paspas, yeşil kıvırcık paspas, turkuaz kıvırcık paspas bulunur. Havuz kenarlarında ve merdiven basamaklarında da kullanıma uygun olan kırmızı kıvırcık paspas canlı rengi sayesinde de dikkat çeker. Uygulama yapmak istediğiniz alana göre renk ve kalınlık seçenekleri için alternatifleriniz vardır. 12 mm kıvırcık paspas ve 14 mm kıvırcık paspas seçenekleri, kıvırcık paspası tercih etmek istediğiniz alanlara uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Kıvırcık paspas 120 cm, sade ve doğal görüntüsüyle birçok kapalı yerde kullanıma uygun kıvırcık paspastır. Kıvırcık paspas ölçüleri, 14 mm kalınlığa ve 100 cm ene sahip modelleri mevcuttur. Kıvırcık paspas 12 mm modelleri ise kapı önlerin paspas olarak kullanıma uygun, kaymaz ve uzun ömürlü paspaslar arasında yer alır.

  Kıvırcık Paspas Fiyatları

  Kıvırcık Paspas Renkleri 14mm

  Kıvırcık paspas, insan yoğunluğunun oldukça fazla olduğu ev, iş yeri ve her zaman kuru olmayan alanlarda, gün içerisinde yaşanabilecek aksilik ve kazaları engellemek adına sıkça kullanılır. Mutfak tezgâhı, havuz kenarları ve buzlu yüzeyler kuru olmayan alanlarda kıvırcık paspas kullanımına örnek gösterilebilir. Kullanım alanlarının farklılığına ve ihtiyaca göre kullanacağınız kıvırcık paspas modelleri normal, altı kapalı ve farklı kalınlıklarda olarak değişir. Rulo kıvırcık paspasları, dilerseniz kullanacağınız alanın ölçüsüne göre de serbest şekilde yerleştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kıvırcık paspasların kenarına kenarlık takarak; paspasın kenarlarında oluşan yıpranmalara engel olup, kıvırcık paspasın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sık kullanılan mekânlarda tamamlayıcı bir görünüm kazandıran kıvırcık paspas fiyatları, modellerine göre değişkenlik gösterir. Geniş renk seçenekleri sayesinde mekânlara göre kolayca ayırt edebileceğiniz, uyum sağlayacak kıvırcık paspaslar mevcuttur. Siyah kıvırcık paspas; özellikle kapalı alanlarda, otoparklarda tamamlayıcı bir parçadır. Kıvırcık paspas turkuaz, havuz kenarlarında canlı rengiyle kullanıma uygunken, havuz kenarlarının ıslak kalmasını engelleyerek yaşanabilecek küçük kazaların önüne geçer. Havuz kenarlarında ve açık alanlarda canlı rengiyle bütünleyici bir parça olan mavi kıvırcık paspas, dışarıdan gelen kiri fazla temizlik malzemesine ihtiyaç duymadan ortadan kaldırır.

  Kıvırcık paspas Ebatları: 120cm eninde 15mt boyunda kalınlık 14mm ,   100cm eninde 15mt boyunda kalınlık 14mm

  Kıvırcık paspas Renkleri:  Kırmızı Kıvırcık paspas,Mavi Kıvırcık Paspas,Yeşil Kıvırcık Paspas,Siyah Kıvırcık Paspas,Gri Kıvırcık paspas,Bordo Kıvırcık Paspas,Turkuaz Kıvırcık paspas

  Dış Mekan için Paspas Modelleri

  Dış Mekanda Kullanabileceğiniz Paspas Modeli Kıvırcık paspastır. Yağmurda ve Karda kaymaları engeller su tutmaz özellikte olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz dış mekanda en çok tercih edilen paspas çeşididir Kıvırcık Paspas 14mm Kalınlık

  Toptan Kıvırcık Paspas İstoç

  İstoç’ta Bademler Halı Kıvırcık Paspas Toptancısı İstoç Satış merkezi Toptan ve Parakende satış için 0212 470 03 51

   

   

  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?