Ürünlerimiz

  Dış Mekan Çim Halı

  Dış mekan halı uygulamaları, kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çim halılarımızı siz değerli müşterilerimiz için üretiyoruz. Çim halılarımız; çay bahçeleri, balkonlar, teraslar, spor sahaları, alışveriş merkezleri, kafeteryalar, restoranlar, belediye parkları, yazlık evler, parklar vs. yerlerde tercih edilmektedir. Dış mekanlarda kullanılan çim halılar, biçme gerektirmez ve böcek yapmaz.

  Dış mekanlarda güzel bir görünüm yaratmak ve kullanım alanlarınızı daha rahat hale getirmek için çim halı uygulaması yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde herhangi bir alanı, bahçenizi veya terasınızı hızlıca ve kolayca güzelleştirebilirsiniz.
   
  Çim halıları, gerçek çim gibi görünse de, çok daha düşük bakım gerektirirler. Gerçek çim bakımının zaman alıcı ve zahmetli olduğu durumlarda, çim halısı uygulaması mükemmel bir alternatiftir. Dış mekan çim halı uygulaması, yıllarca dayanabilen, dayanıklı, aşınmaya karşı dirençli ve güneş ışığına dayanıklı özellikleriyle öne çıkmaktadır.

   

  Dış mekan çim halısı uygulaması, herhangi bir yüzeye kolayca uygulanabilir. Yüzey ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, çim halısı uygulaması işlemi hızlı ve pratiktir. Eğimli yüzeyler veya basamaklar gibi zorlu alanlar bile sorun değildir.

   

  Çim Halı Uygulama Hizmeti SATIŞ MERKEZİ

   
  Dış Mekan Çim halılarımız, doğal görünümlü ve dayanıklı dış mekan bir ürün olması ile birlikte yağmur, rüzgar gibi kötü hava şartlarına dayanıklı bir üründür. Çim halı uygulamaları ile işyerinizi ve evinizi güzelleştirip doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bahçeler, parklar, oyun alanları ve spor tesisleri gibi açık hava alanları, doğanın keyfini çıkarmak ve rahatlamak için mükemmel yerlerdir. Ancak, bu alanların zeminlerinde doğru malzeme seçimi önemlidir. Dış mekan çim halı uygulaması, bu alanların zeminlerini estetik ve konforlu hale getirmek için harika bir seçenektir. Dış mekan çim halı uygulaması, gerçek çim gibi görünse de, daha dayanıklı ve bakımı daha kolay bir alternatiftir. UV ışınlarına, aşınmaya ve yoğun kullanıma dayanıklı sentetik malzemelerden üretilir. Bu nedenle, çim halı, yıl boyunca taze, yeşil ve bakımlı bir görünüm sağlar.
   

  Dış Mekan bahçe Çim Halı 

   
  Çim halı, doğal çimden farklı olarak, suya ve güneş ışığına ihtiyaç duymaz. Bu özellik, çim halının kurak iklimlerde veya yağmur oranının düşük olduğu bölgelerde bile kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca, su tüketimini azaltarak çevre dostu bir seçenek olur. Dış mekan çim halı uygulaması, açık hava alanlarında birçok farklı amaç için kullanılabilir. Bahçelerde, çim halı güzel bir yürüyüş yolu veya oturma alanı olarak kullanılabilir. Parklarda, oyun alanlarında ve spor tesislerinde, çocuklar ve sporcular için yumuşak bir zemin oluşturur. Ayrıca, etkinlikler, açık hava konserleri ve fuarlar gibi etkinliklerde, çim halı kullanarak daha rahat bir atmosfer sağlanabilir.
   

  Açık hava çim halı yapay

   
  Çim halı uygulaması, özel bir zemin döşeme deneyimi sağlar. Montajı hızlı ve kolaydır ve mevcut zemindeki herhangi bir düzensizliği örter. Ayrıca, çim halı, yüksek trafik alanlarında bile dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Dış mekan çim halı uygulaması, açık hava alanlarının estetiğini, kullanımını ve konforunu artıran harika bir seçenektir.

  SİPARİŞ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. 0212 470 03 51 

  Dış Mekan Yapay Çim Halı

  Dış Mekan Çim Halı Arnavutköy, Dış Mekan Çim Halı  Avcılar,Dış Mekan Çim Halı  Bağcılar Dış Mekan Çim Halı  , Bahçelievler Dış Mekan Çim Halı , Bakırköy Dış Mekan Çim Halı , Dış Mekan Çim Halı  Başakşehir, Bayrampaşa Dış Mekan Çim Halı  , Beşiktaş Dış Mekan Çim Halı  , Beylikdüzü Dış Mekan Çim Halı , Beyoğlu Dış Mekan Çim Halı , Dış Mekan Çim Halı Büyükçekmece, Dış Mekan Çim Halı Çatalca, Dış Mekan Çim Halı Eyüp, Dış Mekan Çim Halı Esenler, Dış Mekan Çim Halı Esenyurt, Dış Mekan Çim Halı Fatih, Dış Mekan Çim Halı Gaziosmanpaşa,Dış Mekan Çim Halı Güngören,Dış Mekan Çim Halı Kağıthane, Dış Mekan Çim Halı Küçükçekmece, Dış Mekan Çim Halı Sarıyer,Dış Mekan Çim Halı Silivri, Dış Mekan Çim Halı Sultangazi, Dış Mekan Çim Halı Şişli, Dış Mekan Çim Halı Zeytinburnu, Dış Mekan Çim Halı Ataköy, Dış Mekan Çim Halı Florya, Dış Mekan Çim Halı Yeşilköy,Dış Mekan Çim Halı Yeşilyurt, Dış Mekan Çim Halı Bahçesehir, Dış Mekan Çim Halı Beylikdüzü,Dış Mekan Çim Halı Kemerburgaz, Dış Mekan Çim Halı Kemercountry,Dış Mekan Çim Halı Zekeriyaköy, Dış Mekan Çim Halı Levent, Dış Mekan Çim Halı Etiler, Dış Mekan Çim Halı Ulus, Dış Mekan Çim Halı Taksim; Dış Mekan Çim Halı Moda, Dış Mekan Çim Halı Beykoz Konakları, Dış Mekan Çim Halı Acarkent, Dış Mekan Çim Halı Kavacık, Dış Mekan Çim Halı Beylerbeyi, Dış Mekan Çim Halı Ataşehir, Dış Mekan Çim Halı Beykoz,Dış Mekan Çim Halı Çekmeköy, Dış Mekan Çim Halı Kartal, Dış Mekan Çim Halı Kadıköy, Dış Mekan Çim Halı Maltepe, Dış Mekan Çim Halı Pendik, Dış Mekan Çim Halı Sancaktepe, Sultanbeyli Dış Mekan Çim Halı , Dış Mekan Çim Halı Şile, Dış Mekan Çim Halı Tuzla, Ümraniye Dış Mekan Çim Halı , Dış Mekan Çim Halı  Üsküdar, Dış Mekan Çim Halı Bebek, Dış Mekan Çim Halı Hisarüstü, Ortaköy Dış Mekan Çim Halı , Dış Mekan Çim Halı  Baltalimanı, Dış Mekan Çim Halı Emirgan, Dış Mekan Çim Halı Tarabya,Dış Mekan Çim Halı İstinye, Dış Mekan Çim Halı Yeniköy, Dış Mekan Çim Halı Kireçburnu, Dış Mekan Çim Halı Fenerbahçe,Dış Mekan Çim Halı Feneryolu, Dış Mekan Çim Halı  Caddebostan, Dış Mekan Çim Halı Bağdat Caddesi, Dış Mekan Çim Halı Bostancı, Dış Mekan Çim Halı Göztepe, Dış Mekan Çim Halı Erenköy, Dış Mekan Çim Halı Ziverbey, Dış Mekan Çim Halı Eminönü, Dış Mekan Çim Halı Sultanahmet,Dış Mekan Çim Halı Çemberlitaş, Dış Mekan Çim Halı Beyazit, Dış Mekan Çim Halı Topkapı, Dış Mekan Çim Halı Merter,Dış Mekan Çim Halı Şirinevler
  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?