Ürünlerimiz

  Halıflex Zemin Kaplama

  Otel ve Duvardan Duvara Halılar. İthal Halılar · Kontrat Halılar · Residental Halılar. 0212 470 03 51

  Halıfleks Kullanılan yüzü tekstil materyalinden meydana gelen ve genelinde döşemenin kaplanması amacıyla kullanılan malzemedir. Tekstil döşeme kaplamalarının en çok tercih edileni halılardır.

  Kullanılan yüzü tekstil materyalinden meydana gelen ve genelinde döşemenin kaplanması amacıyla kullanılan malzemedir. Tekstil döşeme kaplamalarının en çok tercih edileni halılardır.

  Halılar, TS 5627’de yapılanma göre iki grupta sınıflandırılmıştır:

   Yüzeyi havlı dokunmuş halı.

   Yüzey havsız halı.

  Bunun dışında daha genel olarak el işi halılar ve makine halıları diye de sınıflandırılmaktadır. Günümüzde makine halıları daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Makine halılarının kullanım alanları, konutlar dışında, oteller, restoranlar, ofisler vb. toplu yaşam alanlarıdır. El işi halılar ise daha çok konutlarda kullanılmaktadır. Makine halıları genellikle 4 m genişlikte ve sürekli bant halinde üretildiği için, herhangi büyüklükteki bir zemine, ek yerleri belli olmayacak bir şekilde dikilerek ya da ek yerlerinin altları döşemeye yapıştırılarak uygulanabilir. Bu halılar düz ya da istenen desende saf yün, polyester, polietil ya da yün karıştırılmış polyester olarak üretilmektedir. Hav yüksekliği (halının lif kısmının yüksekliği) 8-13 mm olabilmekte ve alt yüzleri jüt kanaviçe, köpük, kauçuk ya da jüt kanaviçe altına polimer emülsiyon sürülerek oluşturulmaktadır.

  Halı kaplamaların altı kauçuk tabanlı olanları, özellikle darbe sesi üretmediği için darbe sesi istenmeyen yerlerde kullanılır. Tamamen polyester ya da benzer şekilde yapay elyafla üretilmiş olanlar statik elektriği halı altındaki döşeme altlığına geçirmediği için üzerinde dolaşanlarda statik elektrik birikimine neden olmaktadır. Genelde bu tür halıların temizlenmelerindeki güçlüğün, hav yüksekliğinin artmasıyla artığı bilinmeli ve hijyenin önem kazandığı mahallerde kullanılmasının sakıncalı olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

  Makine halıları uzun tüylü (havlı) ve kısa tüylü (havlı) olarak iki tipte üretilmektedir. Uzun tüylü halılar daha dayanıklıdır. Bu yüzde bu halılar konutlardan ziyade, daha çok insanın yaşadığı mekanlarda kullanılır. Halıların uzun süre kullanılması için bazı etkenlerden korunması gerekmektedir. Kirlenme, elyaf dökülmesi, tüy yatması, lekelenme, sigara yanıkları halının görünümünü yitirmesindeki başlıca etkenlerdir.

  HALIFLEX ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

   Halıların akustik yalıtımı yüksektir. Darbe ve konuşma sesini absorbe ederek yankılanmayı engeller.

   Üzerine basıldığında, yüksek yaylanma özelliğinden konfor hissi verir.

   Halıların yanmaya karşı dirençli olması ve yanık izi bırakmaması istenir. Yün haklar, içerdiği yün elyaftan dolayı doğal olarak sigara yanıklarına karşı dirençlidir.

  Halıda, sürtünmeden dolayı oluşan statik elektriklenmenin düşük olması gerekir.

   Üzerine konulan ağır eşyalar kaldırıldığında, eşya izlerinin kısa sürede kaybolması istenir.

   Yürüme kolaylığı sağlar. Bir halı üzerinde yürüyen bir insan tarafından hissedilen, halının üzerinde yürünürken meydana gelen kinetik enerjiyi azaltma özelliğidir.

   Işık, su, temizleme reaktifleri gibi muhtelif etkenlere karşı rengini muhafaza etme özelliğine sahip olmalıdır.

  Diğer döşeme kaplamaları gibi, halı seçiminde de dikkat edilecek hususların başında seçilecek ürünün kullanım amacına uygunluğu gelmektedir. Bugün yapı teknolojisindeki ilerlemeler sonucunda ev ve işyeri gibi değişik kullanım amaçlarına uygun yeterlilikte, değişik kalite ve renklerde çok değişik halılar üretilmektedir.

  HALIFLEKS KAPLAMASI NASIL YAPILIR

  Halılar çeşitli şekillerde yere monte edilir. TS 5627’de bunun için dört yöntem açıklanmıştır:

   Germe metodu ile döşeme

   Tamamen yapıştırma ile döşeme

   Kısmen yapıştırma ile döşeme

  Serbest döşeme

  Halıların uygulanacağı yüzeyin kuru, düzgün, çatlaksız ve tozsuz olması gerekir. Her tür şap, düzgün yüzeyli betonarme döşeme ve karo kaplamalar bu halılara altlık olabilir. Yürümede daha fazla esneklik sağlamak, ısı ve ses yalıtımını artırmak için bu tür halıların altına keçe serilmesi tavsiye olunur.

  Bir halının normal kullanım ömrü boyunca yeni gibi kalmasını sağlamanın dört önemli koşulu vardır :

   Uygun hali kalitesinin doğru seçimi.

   Halının usulüne uygun bir şekilde döşenmesinin sağlanması.

   Kirlenmenin olanak ölçüsünde önlenmesi.

   Düzenli ve uygun bir temizleme yönteminin seçilmesi.

  HALIFLEX TEMİZLİK VE BAKIMI

  Halıfleks temizliği Kırıntı ve döküntülerin halıya zarar vermemesi için günlük temizlik yapılmalıdır. Kırıntı ve döküntüler liflere ve halının tabanına zarar vereceğinden bu tür maddeler vakumlama ile her gün temizlenmelidir.

  HALI KAPLAMA FİYATLARI

  Halı kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Halı kaplama fiyatı almak için 0212 470 03 51 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir 

  KARO HALI ZEMİN KAPLAMA

  Modern ve yenilikçi ofis karo halı kaplamaları, kampanya fiyatları ile ofis halı zeminleriniz için tasarımsal ve estetik bir dokunuş yapmayı hedefliyoruz.

   Döşemelik ya da karo halı olarak da bilinen halıfleks, ev dekorasyonuna sıcak bir dokunuş katan, pratik ve kullanışlı bir üründür.

  OFİS HALISI denince akla ilk gelen KARO HALI’dır. Bundan yıllar önce KARO HALI daha yaygın olarak bilinmezken ofis halısı kavramı ile ev halısı (Duvardan Duvara Halı) kavramı ayrışmamıştı, yani ofislerde daha yaygın olarak ticari sınıf duvardan duvara halı tercih ediliyordu.

  Günümüzde ise, KARO HALI ve MODÜLER HALI konseptinin hemen hemen tüm çevreler tarafından yaygın olarak kabul görmüş olduğu pazarımızda duvardan duvara ticari halı talebi neredeyse tamamen yok olmuştur.

  Bununla beraber,stoklarında az çeşitlilikte de olsa Duvardan Duvara ticari halı bulundurmakta ve özellikle bu konudaki talepleri karşılamaya devam etmektedir.

  Ticari ve halka açık sosyal alanlarda ve kamu binalarında OFİS HALISI veya TİCARİ HALI olarak talep gören ihtiyaca karşılık olarak, KARO HALI kavramını Türkiye’de ilk defa tanıtan ve KARO HALI’yı 

  Bugün, klasik 50×50 cm Avrupa standardı veya 61X61cm Amerika standardı olarak bilinen KARO formundaki halıların yanı sıra, MODÜLER HALI olarak tanınmaya başlayan KARO formunda olmayan farklı şekillerde ve ebatlardaki serbest döşenebilen halı yer kaplaması çeşitlerinde sunduğu çok sayıda ve farklı seçenekler ile fark yaratmak isteyen herkese çözüm ortağı olmaktadır.

  Zengin KARO HALI çeşitlerini gerek Avrupa gerekse ABD menşeili olarak stoktan derhal teslim sunabilen aynı zamanda 10 m2’den 100.000 m2’ye kadar ayırım yapmaksızın her projeye özel talepleri de tedarik etmektedir.

  OFİS HALISI olarak ister her amaca dönük tasarlanmış ve en yoğun trafikli, çok kullanıcılı ofis alanları için olsun, ister kamu binası, ister bir okul veya bir sağlık tesisi; KARO HALI ve MODÜLER HALI ürünlerinde her zaman sadece en iyi ve kaliteli olanı sunarak, müşterilerimize ilk günden bu yana parasının gerçek karşılığını veriyoruz.

  Otel Halısı Modelleri ve Otel Halısı Fiyatları

  Günümüzde, iş veya tatil sebebiyle insanların sıkça vakit geçirdiği yerlerden birisi otellerdir. Dolayısıyla bu alanların misafirlerine her bakımdan konforu sunması gerekir. Bu konfor; A’dan Z’ye oteli oluşturan, gerek dekorasyon gerekse çalışanları ve verdiği hizmetlerle olabilmektedir. Otel halısı yani duvardan duvara halı; otel odaları, lobi, restoran, koridor ve otelin birçok alanı için kullanılan bir üründür. Bu yazımızda halıfleks olarak da bilinen otel halıları hakkında en çok merak edilen: otel halısı fiyatları ve modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

  • Otel alanlarında kullanılacak halı özellikleri için inceleme yaparken; ilk aşamada, ses yalıtımına destek sağlaması gelmektedir.. Eğer otel odalarında, zemine halıfleks döşenmez ise iç mekanda ses haddinden fazla yankılanır ve bu durum oldukça negatiftir. Bu noktada devreye giren otel alanları için üretilen halılar, doğru seçildiği takdirde oldukça verimli olacaktır.
  • Yine otel odası halısı sayesinde, konaklayan misafirleriniz, çıplak ayakları ile rahatça yere basabilirler. Bunun haricinde, otel halıları, içerisinde bulundurduğu diğer özellikler sayesinde de avantaj sağlayacaktır.
  • Otel halısı seçerken yanmazlık gibi teknik özelliklerine de dikkat etmekte fayda vardır.
  • Otel halısının verimli bir kullanım sunması için alana uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Alanına ve kullanım trafiğine uygun olarak seçilen otel halıları uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım sunarlar.

  Otel Halıfleks kaplamalarımızdan bazı örnekler şu şekildedir.

  Halıfleks Halıların Genel Özellikleri

  Halı fleks, esnek bir zemin kaplama malzemesidir ve evlerimizde, ofislerimizde, restoranlarda, otellerde gibi birçok alanda kullanılabilir. Halı fleks halıların en önemli özelliklerinden biri, dayanıklılığıdır. Çizilmelere, aşınmalara ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda suya karşı da dirençlidir ve nemden etkilenmez.

  Halıflesk halı kolay temizlenebilir bir yapısı vardır. Toz, kir ve lekeler kolayca temizlenebilir ve halı flex renkleri solmaz. Bu nedenle duvardan duvara halı, hijyenik bir ortam sağlamak isteyenler için ideal bir seçimdir.

  Halıfleks döşeme halıların bir diğer avantajı da ses yalıtımı sağlamasıdır. Yumuşak yapısıyla gelin gürültüsünü engeller ve böylece ortamın daha sessiz olmasını sağlar.

  Halıflex kolay döşenebilir bir yapısı vardır. Zemine uygulanan yapıştırıcı ile kolayca döşenebilir ve zemine sağlam bir şekilde tutunabilir. Ayrıca, kalınlığı değiştirilebilir, böylece farklı kalınlıklar ve renk seçenekleri sunulabilir.

  Halıfleks döşeme halı, sağladığı avantajlarla birçok alanda kullanılabilir ve zemin döşemesi seçimleri arasında popüler bir seçenektir.

  En Çok Kullanılan Halıfleks Halı Çeşitleri

  • Tüylü Halıfleks
  • Bukle Halı fleks
  • Sisal Halıfleks
  • Evde Halı fleks
  • Merdiven Halıfleks
  • Yatak odası Halıfleks
  • Çocuk Odası Halıfleks
  • Ofis Halıfleks
  • Hasır Halıfleks
  • Kontrat Halı fleks
  • Otel Halı fleks

  Ortalama Halıfleks Metrekare Fiyatları

  Ortalama olarak, halıfleks metrekare fiyatları 65 TL ile 450 TL arasında değişebilir. Daha düşük kaliteli ürünler genellikle daha ucuzken, daha kaliteli ürünler daha yüksek fiyatla satılabilir. Yüksek kaliteli ithal ve yerli halıfleks fiyatları 500 TL ile 1350TL arasında değişmektedir.  Kaliteli Polyamid ve Akrilik İplikli Halıflekslerin fiyatları daha yüksek olmaktadır. Kaliteli İplikli Halıflexler uzun süreli kullanım ve dayanıklılık sunabilir.

  Hali fleks fiyatları ayrıca satın alınacak alanın büyüklüğüne de bağlıdır. Büyük alanlar için yapılan alımlar genellikle metrekare fiyatı daha uygun olan toplu satın almalar olabilir.

  2024 Halıfleks Fiyatları

  2024 haliflex fiyatları En Ucuz Halıfleks 2024 yılında 75TL İle 220TL Arasında Satılmaktadır.

  Halıfleks Uygulaması Yaptığımız İstanbul Semtleri

  Duvardan Duvara Halı Satış ve uygulama yaptığımız ilçeler

  İstanbul İlçeleriMahalle
  Bağcılar100. Yıl
  Sultangazi50. Yıl
  Sultangazi75. Yıl
  BeşiktaşAbbasağa
  GüngörenAbdurrahman Nafiz Gürman
  SancaktepeAbdurrahmangazi
  SultanbeyliAbdurrahmangazi
  BeykozAcarlar
  KadıköyAcıbadem
  ÜsküdarAcıbadem
  ÜmraniyeAdem Yavuz
  SultanbeyliAdil
  BeylikdüzüAdnan Kahveci
  ŞileAğaçdere
  EyüpAğaçlı
  ÜsküdarAhmediye
  BüyükçekmeceAhmediye
  SultanbeyliAhmet Yesevi
  PendikAhmet Yesevi
  ŞileAhmetli
  BeykozAkbaba
  EsenyurtAkçaburgaz
  ŞileAkçakese
  EsenyurtAkevler
  TuzlaAkfırat
  GüngörenAkıncılar
  SancaktepeAkpınar
  FatihAksaray
  EsenyurtAkşemseddin
  EyüpAkşemsettin
  FatihAkşemsettin
  SultanbeyliAkşemsettin
  ŞileAlacalı
  ÇekmeköyAlemdağ
  FatihAlemdar
  FatihAli Kuşçu
  BeykozAlibahadır
  EyüpAlibeyköy
  BüyükçekmeceAlkent 2000
  MaltepeAltayçeşme
  ÜmraniyeAltınşehir
  BaşakşehirAltınşehir
  MaltepeAltıntepe
  BayrampaşaAltıntepsi
  ÜsküdarAltunizade
  AvcılarAmbarlı
  ArnavutköyAnadolu
  TuzlaAnadolu
  BeykozAnadolu Hisarı
  BeykozAnadolu Kavağı
  BeykozAnadolufeneri
  BeyoğluArap Cami
  ÜmraniyeArmağanevler
  BeşiktaşArnavutköy
  ArnavutköyArnavutköy Merkez
  BeyoğluAsmalı Mescit
  ÜmraniyeAşağı Dudullu
  EsenyurtAşık Veysel
  KüçükçekmeceAtakent
  ÜmraniyeAtakent
  BakırköyAtaköy 1. Kısım
  BakırköyAtaköy 2-5-6. Kısım
  BakırköyAtaköy 3-4-11. Kısım
  BakırköyAtaköy 7-8-9-10. Kısım
  KartalAtalar
  KüçükçekmeceAtatürk
  SancaktepeAtatürk
  ÜmraniyeAtatürk
  BüyükçekmeceAtatürk
  EsenyurtAtatürk
  ArnavutköyAtatürk
  FatihAtikali
  ŞileAvcıkoru
  SarıyerAyazağa
  MaltepeAydınevler
  ÇekmeköyAydınlar
  TuzlaAydınlı
  TuzlaAydıntepe
  FatihAyvansaray
  ÜsküdarAziz Mahmut Hüdayi
  BağcılarBağlar
  MaltepeBağlarbaşı
  GaziosmanpaşaBağlarbaşı
  EsenyurtBağlarçeşme
  SarıyerBahçeköy Merkez
  BahçelievlerBahçelievler
  ÜsküdarBahçelievler
  PendikBahçelievler
  BüyükçekmeceBahçelievler
  BaşakşehirBahçeşehir 1. Kısım
  BaşakşehirBahçeşehir 2. Kısım
  BeykozBaklacı
  ArnavutköyBaklalı
  ArnavutköyBalaban
  FatihBalabanağa
  FatihBalat
  EsenyurtBalıkyolu
  ŞileBalibey
  PendikBallıca
  BeşiktaşBalmumcu
  SarıyerBaltalimanı
  BağcılarBarbaros
  ÜsküdarBarbaros
  GaziosmanpaşaBarbaros Hayrettin Paşa
  EsenyurtBarbaros Hayrettin Paşa
  BeylikdüzüBarış
  BakırköyBasınköy
  BaşakşehirBaşak
  BaşakşehirBaşakşehir
  MaltepeBaşıbüyük
  PendikBatı
  SultanbeyliBattalgazi
  EsenyurtBattalgazi
  BeşiktaşBebek
  BeyoğluBedrettin
  BeyoğluBereketzade
  ZeytinburnuBeştelsiz
  KüçükçekmeceBeşyol
  FatihBeyazıt
  ÜsküdarBeylerbeyi
  ŞileBıçkıdere
  FatihBinbirdirek
  EsenlerBirlik
  ArnavutköyBoğazköy İstiklal
  ArnavutköyBolluca
  BeyoğluBostan
  KadıköyBostancı
  ArnavutköyBoyalık
  ŞileBozgoca
  BeykozBozhane
  ŞişliBozkurt
  ŞileBucaklı
  ÜsküdarBulgurlu
  ÜsküdarBurhaniye
  BeyoğluBülbül
  MaltepeBüyükbakkalköy
  SarıyerBüyükdere
  BeylikdüzüBüyükşehir
  KadıköyCaddebostan
  KadıköyCaferağa
  TuzlaCami
  BeyoğluCamiikebir
  FatihCankurtaran
  SultangaziCebeci
  BüyükçekmeceCelaliye
  ÜmraniyeCemil Meriç
  KüçükçekmeceCennet
  FatihCerrahpaşa
  BayrampaşaCevatpaşa
  MaltepeCevizli
  KartalCevizli
  BakırköyCevizlik
  FatihCibali
  AvcılarCihangir
  BeyoğluCihangir
  BeşiktaşCihannüma
  KüçükçekmeceCumhuriyet
  BahçelievlerCumhuriyet
  ÜsküdarCumhuriyet
  BeylikdüzüCumhuriyet
  KartalCumhuriyet
  SultangaziCumhuriyet
  EsenyurtCumhuriyet
  ÇekmeköyCumhuriyet
  SarıyerCumhuriyet
  BüyükçekmeceCumhuriyet
  ŞişliCumhuriyet
  BeykozCumhuriyet
  KağıthaneÇağlayan
  ÜmraniyeÇakmak
  BüyükçekmeceÇakmaklı
  PendikÇamçeşme
  BeykozÇamlıbahçe
  ÜmraniyeÇamlık
  ÇekmeköyÇamlık
  PendikÇamlık
  SarıyerÇamlıtepe
  ŞileÇataklı
  ÇekmeköyÇatalmeşe
  BeyoğluÇatma Mescit
  ŞileÇavuş
  KartalÇavuşoğlu
  SarıyerÇayırbaşı
  ŞileÇayırbaşı
  ŞileÇelebi
  KağıthaneÇeliktepe
  BeykozÇengeldere
  ÜsküdarÇengelköy
  ŞileÇengilli
  BağcılarÇınar
  EsenyurtÇınar
  MaltepeÇınar
  PendikÇınardere
  EyüpÇırçır
  ZeytinburnuÇırpıcı
  EyüpÇiftalan
  EsenlerÇifte Havuzlar
  BeykozÇiftlik
  BeykozÇiğdem
  BahçelievlerÇobançeşme
  BeykozÇubuklu
  BeyoğluÇukur
  ŞileDarlık
  SarıyerDarüşşafaka
  EsenlerDavutpaşa
  EyüpDefterdar
  ŞileDeğirmençayırı
  ArnavutköyDeliklikaya
  SarıyerDemirciköy
  BağcılarDemirkapı
  FatihDemirtaş
  AvcılarDenizköşkler
  BeylikdüzüDereağzı
  BeykozDereseki
  FatihDerviş Ali
  BeşiktaşDikilitaş
  BüyükçekmeceDizdariye
  ŞileDoğancılı
  PendikDoğu
  ŞişliDuatepe
  PendikDumlupınar
  ÜmraniyeDumlupınar
  KadıköyDumlupınar
  ArnavutköyDursunköy
  ArnavutköyDurusu
  EyüpDüğmeciler
  KadıköyEğitim
  BüyükçekmeceEkinoba
  ÇekmeköyEkşioğlu
  BeykozElmalı
  ÜmraniyeElmalıkent
  SancaktepeEmek
  BeyoğluEmekyemez
  FatihEmin Sinan
  SarıyerEmirgan
  PendikEmirli
  KağıthaneEmniyet Evleri
  EyüpEmniyettepe
  KadıköyErenköy
  ŞileErenler
  ŞişliErgenekon
  PendikErtuğrul Gazi
  ŞileEsenceli
  ÜmraniyeEsenevler
  MaltepeEsenkent
  ÜmraniyeEsenkent
  EsenyurtEsenkent
  PendikEsenler
  ÜmraniyeEsenşehir
  SultangaziEsentepe
  KartalEsentepe
  EyüpEsentepe
  ŞişliEsentepe
  PendikEsenyalı
  ŞişliEskişehir
  BeşiktaşEtiler
  TuzlaEvliya Çelebi
  BeyoğluEvliya Çelebi
  SancaktepeEyüp Sultan
  EsenlerFatih
  BağcılarFatih
  SancaktepeFatih
  EsenyurtFatih
  SultanbeyliFatih
  PendikFatih
  BüyükçekmeceFatih
  KüçükçekmeceFatih
  BeykozFatih
  TuzlaFatih
  SarıyerFatih Sultan Mehmet
  ÜmraniyeFatih Sultan Mehmet
  KadıköyFenerbahçe
  KadıköyFeneryolu
  ÜsküdarFerah
  SarıyerFerahevler
  ŞişliFeriköy
  BeyoğluFetihtepe
  PendikFevzi Çakmak
  BağcılarFevzi Çakmak
  EsenlerFevzi Çakmak
  BahçelievlerFevzi Çakmak
  KüçükçekmeceFevzi Çakmak
  GaziosmanpaşaFevzi Çakmak
  MaltepeFeyzullah
  MaltepeFındıklı
  KadıköyFikirtepe
  BeyoğluFiruzağa
  AvcılarFiruzköy
  ŞişliFulya
  SarıyerGaripçe
  BeşiktaşGayrettepe
  SultangaziGazi
  GüngörenGençosman
  ŞileGeredeli
  MaltepeGirne
  PendikGöçbeyli
  ŞileGöçe
  ZeytinburnuGökalp
  ŞileGökmaşlı
  BeykozGöksu
  ŞileGöksu
  BeykozGöllü
  BeykozGörele
  BağcılarGöztepe
  KadıköyGöztepe
  BeykozGöztepe
  ŞişliGülbahar
  MaltepeGülensu
  PendikGüllü Bağlar
  MaltepeGülsuyu
  KüçükçekmeceGültepe
  KağıthaneGültepe
  SarıyerGümüşdere
  AvcılarGümüşpala
  KartalGümüşpınar
  BeykozGümüşsuyu
  BeyoğluGümüşsuyu
  BağcılarGüneşli
  GüngörenGüneştepe
  ÇekmeköyGüngören
  BeylikdüzüGürpınar
  KağıthaneGürsel
  GüngörenGüven
  BaşakşehirGüvercintepe
  BüyükçekmeceGüzelce
  EyüpGüzeltepe
  ÜsküdarGüzeltepe
  PendikGüzelyalı
  FatihHacı Kadın
  ŞileHacı Kasım
  BeyoğluHacıahmet
  ŞileHacıllı
  ArnavutköyHacımaşlı
  BeyoğluHacımimi
  ArnavutköyHadımköy
  ŞişliHalaskargazi
  BeyoğluHalıcıoğlu
  ŞişliHalide Edip Adıvar
  ŞişliHalil Rıfat Paşa
  KüçükçekmeceHalkalı Merkez
  KağıthaneHamidiye
  ÇekmeköyHamidiye
  SultanbeyliHamidiye
  ArnavutköyHaraççı
  ŞişliHarbiye
  PendikHarmandere
  KağıthaneHarmantepe
  ŞileHasanlı
  SultanbeyliHasanpaşa
  KadıköyHasanpaşa
  FatihHaseki Sultan
  ArnavutköyHastane
  EsenlerHavaalanı
  GüngörenHaznedar
  ÜmraniyeHekimbaşı
  FatihHırka-İ Şerif
  ArnavutköyHicret
  SancaktepeHilal
  FatihHobyar
  FatihHoca Gıyasettin
  FatihHocapaşa
  ÜmraniyeHuzur
  SarıyerHuzur
  KartalHürriyet
  BahçelievlerHürriyet
  GaziosmanpaşaHürriyet
  BağcılarHürriyet
  EsenyurtHürriyet
  BüyükçekmeceHürriyet
  KağıthaneHürriyet
  BeyoğluHüseyinağa
  ÇekmeköyHüseyinli
  ÜmraniyeIhlamurkuyu
  EyüpIşıklar
  Üsküdarİcadiye
  Tuzlaİçmeler
  Maltepeİdealtepe
  Eyüpİhsaniye
  Arnavutköyİmrahor
  Şileİmrendere
  Şileİmrenli
  Beykozİncirköy
  Esenyurtİncirtepe
  Ümraniyeİnkılap
  Küçükçekmeceİnönü
  Bağcılarİnönü
  Esenyurtİnönü
  Sancaktepeİnönü
  Şişliİnönü
  Şileİsaköy
  Beykozİshaklı
  Fatihİskenderpaşa
  Arnavutköyİslambey
  Eyüpİslambey
  Bayrampaşaİsmet Paşa
  Sultangaziİsmetpaşa
  Küçükçekmeceİstasyon
  Tuzlaİstasyon
  Ümraniyeİstiklal
  Esenyurtİstiklal
  Beyoğluİstiklal
  Sarıyerİstinye
  Şişliİzzet Paşa
  ŞileKabakoz
  ŞileKadıköy
  BeyoğluKadımehmet Efendi
  ŞileKalem
  FatihKalenderhane
  BeyoğluKalyoncu Kulluğu
  BeyoğluKamer Hatun
  BüyükçekmeceKamiloba
  KüçükçekmeceKanarya
  ÜsküdarKandilli
  BeykozKanlıca
  BeyoğluKaptanpaşa
  ŞişliKaptanpaşa
  BüyükçekmeceKaraağaç
  ŞileKarabeyli
  ArnavutköyKaraburun
  ŞileKaracaköy
  GaziosmanpaşaKaradeniz
  EyüpKaradolap
  FatihKaragümrük
  ŞileKarakiraz
  ŞileKaramandere
  GaziosmanpaşaKarayolları
  ArnavutköyKarlıbayır
  KartalKarlıktepe
  GaziosmanpaşaKarlıtepe
  BayrampaşaKartaltepe
  BakırköyKartaltepe
  KüçükçekmeceKartaltepe
  FatihKatip Kasım
  BeyoğluKatipmustafa Çelebi
  BeykozKavacık
  BeylikdüzüKavaklı
  PendikKavakpınar
  BaşakşehirKayabaşı
  PendikKaynarca
  BeykozKaynarca
  GaziosmanpaşaKazım Karabekir
  EsenlerKazım Karabekir
  BağcılarKazım Karabekir
  ÜmraniyeKazım Karabekir
  SarıyerKazım Karabekir Paşa
  ZeytinburnuKazlıçeşme
  BeyoğluKeçeci Piri
  SancaktepeKemal Türkler
  BağcılarKemalpaşa
  KüçükçekmeceKemalpaşa
  FatihKemalpaşa
  BeyoğluKemankeş Karamustafapaşa
  EsenlerKemer
  ŞileKervansaray
  BeyoğluKılıçali Paşa
  BeykozKılıçlı
  ÜsküdarKısıklı
  SarıyerKısırkaya
  ŞileKızılca
  BağcılarKirazlı
  ÇekmeköyKirazlıdere
  ÜsküdarKirazlıtepe
  SarıyerKireçburnu
  FatihKoca Mustafapaşa
  BahçelievlerKocasinan Merkez
  SarıyerKocataş
  BayrampaşaKocatepe
  BeyoğluKocatepe
  ÇekmeköyKoçullu
  BeşiktaşKonaklar
  KartalKordonboyu
  ŞileKorucu
  KadıköyKoşuyolu
  EsenyurtKoza
  KadıköyKozyatağı
  ŞileKömürlük
  BeyoğluKulaksız
  ÜsküdarKuleli
  BeyoğluKuloğlu
  ŞileKumbaba
  BüyükçekmeceKumburgaz
  SarıyerKumköy
  ŞileKurfallı
  PendikKurna
  ŞileKurna
  PendikKurtdoğmuş
  PendikKurtköy
  BeşiktaşKuruçeşme
  ŞişliKuştepe
  ÜsküdarKuzguncuk
  FatihKüçük Ayasofya
  ÜsküdarKüçük Çamlıca
  BeyoğluKüçük Piyale
  ÜsküdarKüçüksu
  BeşiktaşKültür
  ÜsküdarKüplüce
  BeşiktaşLevazım
  BeşiktaşLevent
  SarıyerMaden
  ÜmraniyeMadenler
  ŞişliMahmut Şevket Paşa
  BağcılarMahmutbey
  BeykozMahmutşevketpaşa
  SultangaziMalkoçoğlu
  ZeytinburnuMaltepe
  BeylikdüzüMarmara
  SarıyerMaslak
  ArnavutköyMavigöl
  SultanbeyliMecidiye
  BeşiktaşMecidiye
  ŞişliMecidiyeköy
  SancaktepeMeclis
  KüçükçekmeceMehmet Akif
  ÇekmeköyMehmet Akif
  SultanbeyliMehmet Akif
  ÜmraniyeMehmet Akif
  EsenyurtMehmet Akif Ersoy
  ÜsküdarMehmet Akif Ersoy
  KağıthaneMehmet Akif Ersoy
  GüngörenMehmet Nesih Özmen
  EsenyurtMehterçeşme
  EsenlerMenderes
  FatihMercan
  KadıköyMerdivenköy
  SarıyerMerkez
  ZeytinburnuMerkezefendi
  SancaktepeMerve
  TuzlaMescit
  FatihMesihpaşa
  ŞişliMeşrutiyet
  ŞileMeşrutiyet
  GaziosmanpaşaMevlana
  SancaktepeMevlana
  EsenyurtMevlana
  FatihMevlanakapı
  FatihMimar Hayrettin
  FatihMimar Kemalettin
  TuzlaMimar Sinan
  ÇekmeköyMimar Sinan
  SultanbeyliMimar Sinan
  EsenlerMimar Sinan
  ÜsküdarMimar Sinan
  EyüpMimar Sinan
  BüyükçekmeceMimar Sinan Merkez
  BüyükçekmeceMimaroba
  EyüpMithatpaşa
  FatihMolla Fenari
  FatihMolla Gürani
  FatihMolla Hüsrev
  FatihMuhsine Hatun
  BeşiktaşMuradiye
  BüyükçekmeceMurat Çesme
  BayrampaşaMuratpaşa
  ÜsküdarMuratreis
  ArnavutköyMustafa Kemal Paşa
  BeyoğluMüeyyetzade
  ÜmraniyeNamık Kemal
  EsenyurtNamık Kemal
  EsenlerNamık Kemal
  ÜmraniyeNecip Fazıl
  SultanbeyliNecip Fazıl
  EsenyurtNecip Fazıl Kısakürek
  ArnavutköyNenehatun
  EsenlerNine Hatun
  BeşiktaşNisbetiye
  FatihNişanca
  EyüpNişancı
  ÇekmeköyNişantepe
  ZeytinburnuNuripaşa
  KağıthaneNurtepe
  EyüpOdayeri
  EsenyurtOrhan Gazi
  PendikOrhangazi
  SultanbeyliOrhangazi
  TuzlaOrhanlı
  KartalOrhantepe
  KartalOrta
  TuzlaOrta
  PendikOrta
  KağıthaneOrtabayır
  BeykozOrtaçeşme
  BeşiktaşOrtaköy
  BayrampaşaOrtamahalle
  ŞileOruçoğlu
  EsenlerOruçreis
  KadıköyOsmanağa
  EsenyurtOsmangazi
  BakırköyOsmaniye
  ŞileOsmanköy
  ŞileOvacık
  BeykozÖğümce
  BeyoğluÖmer Avni
  ArnavutköyÖmerli
  ÇekmeköyÖmerli
  EsenyurtÖrnek
  BeykozÖrnekköy
  BeyoğluÖrnektepe
  ÜmraniyeParseller
  ŞişliPaşa
  BeykozPaşabahçe
  SancaktepePaşaköy
  BeykozPaşamandıra
  GaziosmanpaşaPazariçi
  KartalPetrol İş
  EsenyurtPınar
  SarıyerPınar
  BüyükçekmecePınartepe
  EsenyurtPiri Reis
  EyüpPirinççi
  BeyoğluPiripaşa
  BeyoğluPiyalepaşa
  SarıyerPoligon
  BeykozPolonezköy
  TuzlaPostane
  BeykozPoyrazköy
  SarıyerPtt Evleri
  BeyoğluPürtelaş Hasan Efendi
  PendikRamazanoğlu
  EyüpRami Cuma
  EyüpRami Yeni
  KadıköyRasimpaşa
  ÇekmeköyReşadiye
  SarıyerReşitpaşa
  BeykozRiva
  SarıyerRumeli Hisarı
  SarıyerRumeli Kavağı
  SarıyerRumelifeneri
  FatihRüstempaşa
  BeykozRüzgarlıbahçe
  EsenyurtSaadetdere
  SancaktepeSafa
  BeylikdüzüSahil
  ŞileSahilköy
  KadıköySahrayıcedit
  EyüpSakarya
  BakırköySakızağacı
  ÜsküdarSalacak
  GüngörenSanayi
  PendikSanayi
  BağcılarSancaktepe
  PendikSapan Bağları
  FatihSaraç İshak
  ÜmraniyeSaray
  FatihSarıdemir
  SancaktepeSarıgazi
  GaziosmanpaşaSarıgöl
  ŞileSatmazlı
  ArnavutköySazlıbosna
  EsenyurtSelahaddin Eyyubi
  ÜsküdarSelami Ali
  ÜsküdarSelimiye
  ZeytinburnuSeyitnizam
  KağıthaneSeyrantepe
  FatihSeyyid Ömer
  ÇekmeköySırapınar
  EyüpSilahtarağa
  FatihSilivrikapı
  BüyükçekmeceSinanoba
  BeşiktaşSinanpaşa
  ÜmraniyeSite
  BahçelievlerSiyavuşpaşa
  ŞileSofular
  BahçelievlerSoğanlı
  KartalSoğanlık Yeni
  ÇekmeköySoğukpınar
  BeykozSoğuksu
  ŞileSoğullu
  ŞileSortullu
  KüçükçekmeceSöğütlü Çeşme
  KadıköySuadiye
  FatihSultan Ahmet
  KüçükçekmeceSultan Murat
  SultangaziSultançiftliği
  ÇekmeköySultançiftliği
  EsenyurtSultaniye
  ÜsküdarSultantepe
  FatihSururi
  BeyoğluSururi Mehmet Efendi
  EsenyurtSüleymaniye
  FatihSüleymaniye
  PendikSülüntepe
  FatihSümbül Efendi
  ZeytinburnuSümer
  BeyoğluSütlüce
  BaşakşehirŞahintepe
  BeyoğluŞahkulu
  BaşakşehirŞamlar
  BeyoğluŞehit Muhtar
  EsenyurtŞehitler
  FatihŞehremini
  FatihŞehsuvar Bey
  GaziosmanpaşaŞemsipaşa
  BakırköyŞenlikköy
  ÜmraniyeŞerifali
  PendikŞeyhli
  TuzlaŞifa
  BahçelievlerŞirinevler
  KağıthaneŞirintepe
  ŞileŞuayipli
  AvcılarTahtakale
  FatihTahtakale
  KağıthaneTalatpaşa
  EsenyurtTalatpaşa
  ÜmraniyeTantavi
  SarıyerTarabya
  ÇekmeköyTaşdelen
  ÜmraniyeTatlısu
  FatihTaya Hatun
  ArnavutköyTayakadın
  ŞileTeke
  ZeytinburnuTelsiz
  KağıthaneTelsizler
  TuzlaTepeören
  ÜmraniyeTepeüstü
  BayrampaşaTerazidere
  ArnavutköyTerkos
  ŞişliTeşvikiye
  KüçükçekmeceTevfikbey
  BeykozTokatköy
  BeyoğluTomtom
  ÜmraniyeTopağacı
  EyüpTopçular
  FatihTopkapı
  KartalTopselvi
  GüngörenTozkoparan
  EsenlerTuna
  EsenyurtTurgut Özal
  EsenlerTurgut Reis
  SultanbeyliTurgut Reis
  BeşiktaşTürkali
  BüyükçekmeceTürkoba
  SultangaziUğur Mumcu
  KartalUğur Mumcu
  ŞileUlupelit
  BüyükçekmeceUlus
  BeşiktaşUlus
  SarıyerUskumruköy
  EsenyurtÜçevler
  ÜsküdarÜnalan
  AvcılarÜniversite
  ŞileÜvezli
  ÜsküdarValide-İ Atik
  BayrampaşaVatan
  PendikVelibaba
  ZeytinburnuVeliefendi
  SancaktepeVeysel Karani
  BeşiktaşVişnezade
  BeyoğluYahya Kahya
  KağıthaneYahya Kemal
  ŞileYaka
  KartalYakacık Çarşı
  KartalYakacık Yeni
  BeylikdüzüYakuplu
  MaltepeYalı
  KartalYalı
  BeykozYalıköy
  ÜmraniyeYamanevler
  KüçükçekmeceYarımburgaz
  ArnavutköyYassıören
  BağcılarYavuz Selim
  SultanbeyliYavuz Selim
  ArnavutköyYavuz Selim
  BeykozYavuz Selim
  EsenlerYavuz Selim
  FatihYavuz Sinan
  FatihYavuz Sultan Selim
  ÜsküdarYavuztürk
  PendikYayalar
  TuzlaYayla
  ŞişliYayla
  SultangaziYayla
  ŞileYaylalı
  ŞileYazımanayır
  FatihYedikule
  PendikYeni
  SarıyerYeni
  SancaktepeYenidoğan
  BayrampaşaYenidoğan
  ZeytinburnuYenidoğan
  GaziosmanpaşaYenidoğan
  BağcılarYenigün
  EsenyurtYenikent
  SarıyerYeniköy
  ArnavutköyYeniköy
  ŞileYeniköy
  BağcılarYenimahalle
  BakırköyYenimahalle
  BüyükçekmeceYenimahalle
  PendikYenişehir
  BeyoğluYenişehir
  PendikYeşilbağlar
  ArnavutköyYeşilbayır
  KağıthaneYeşilce
  AvcılarYeşilkent
  EsenyurtYeşilkent
  BakırköyYeşilköy
  KüçükçekmeceYeşilova
  EyüpYeşilpınar
  ZeytinburnuYeşiltepe
  ŞileYeşilvadi
  BakırköyYeşilyurt
  BayrampaşaYıldırım
  BeşiktaşYıldız
  GaziosmanpaşaYıldıztabya
  BağcılarYıldıztepe
  KartalYukarı
  ÜmraniyeYukarı Dudullu
  KartalYunus
  SultangaziYunus Emre
  SancaktepeYunus Emre
  EsenyurtYunus Emre
  ArnavutköyYunus Emre
  BahçelievlerZafer
  EsenyurtZafer
  SarıyerZekeriyaköy
  BeykozZerzavatçı
  ÜsküdarZeynep Kamil
  FatihZeyrek
  BakırköyZeytinlik
  BaşakşehirZiya Gökalp
  BakırköyZuhuratbaba
  SultangaziZübeyde Hanım
  KadıköyZühtüpaşa
  MaltepeZümrütevler
  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?