Ürünlerimiz

  Duvardan Duvara Halı

  Duvardan duvara Ev Ofis İşyeri Büro Halı Kaplama çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. haliflex.com.tr

  Duvardan Duvara Halıda Sınırsız Renk Seçenekleriyle ve Uygun Fiyat Avantajıyla.

  Duvardan duvara halı döşenmesi emek isteyen, zahmetli bir iş olması nedeniyle kaliteli ve uzun ömürlü yapıya sahip ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. 

  Duvardan Duvara Halı KAPLAMASI NASIL YAPILIR?

  Halılar çeşitli şekillerde yere monte edilir. TS 5627’de bunun için dört yöntem açıklanmıştır:

  •  Germe metodu ile döşeme
  •  Tamamen yapıştırma ile döşeme
  •  Kısmen yapıştırma ile döşeme
  • Serbest döşeme

  Halıların uygulanacağı yüzeyin kuru, düzgün, çatlaksız ve tozsuz olması gerekir. Her tür şap, düzgün yüzeyli betonarme döşeme ve karo kaplamalar bu halılara altlık olabilir. Yürümede daha fazla esneklik sağlamak, ısı ve ses yalıtımını artırmak için bu tür halıların altına keçe serilmesi tavsiye olunur. haliflex.com.tr de çeşitleri inceleyebilirsiniz.

  Bir halının normal kullanım ömrü boyunca yeni gibi kalmasını sağlamanın dört önemli koşulu vardır :

   Uygun hali kalitesinin doğru seçimi.

   Halının usulüne uygun bir şekilde döşenmesinin sağlanması.

   Kirlenmenin olanak ölçüsünde önlenmesi.

   Düzenli ve uygun bir temizleme yönteminin seçilmesi.

  DUVARDAN DUVARA HALI TEMİZLİK VE BAKIMI

  Kırıntı ve döküntülerin halıya zarar vermemesi için günlük temizlik yapılmalıdır. Kırıntı ve döküntüler liflere ve halının tabanına zarar vereceğinden bu tür maddeler vakumlama ile her gün temizlenmelidir. Yerinde halı yıkama yaptırabilirsiniz. Yerinde Halı Yıkama için haliflex.com.tr den destek alabilirsiniz

  DUVARDAN DUVARA HALI KAPLAMA FİYATLARI

  Duvardan duvara halı kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Halı kaplama fiyatı almak için 0212 470 03 51 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir 

  Halıflex, döşeme halı olarak da bilinen bu ürün genel olarak cami, kuran kursu gibi ibadethanelerde kullanılan bir ürün olarak öne çıkar. İbadethanelerin haricinde otel, hastane, düğün salonları, öğrenci yurtları, toplantı salonları gibi alanlarda da yaygın olarak kullanılırlar. Özellikle geniş alanlar için geleneksel dokuma halılar son derece maliyetli olacağından duvardan duvara halı kaplama çözümleri ticari amaçlar için daha uygundur:

  Otel Halısı modelleri çeşitleri renkleri haliflex.com.tr de inceleme fırsatı sunuyor.

  Otel Halı Kaplama Haliflex

  Gösterişli ve Zengin Bir Alan Deneyimi İçin Duvardan Duvara Halı

  Duvardan duvara halı kaplama, öncelikli olarak ortama kattıkları zengin ambians ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilirler. Kaplama halı seçenekleri arasında en yoğun desen ve renk alternatifi barındıran ürünler arasında yer alan duvardan duvara halılar, aynı zamanda çok yönlü kullanım olanaklarına da sahiptirler. Ticari kuruluşlarda, kamu kuruluşlarında, ibadethane gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan bu ürünler, aynı zamanda son derece uzun ömürlüdürler. Bakımı ve temizliği de son derece kolay olan duvardan duvara halı kaplama, hijyenik kullanımlarıyla dikkat çekerler.

  KARO HALI ZEMİN KAPLAMA

  Modern ve yenilikçi ofis karo halı kaplamaları, kampanya fiyatları ile ofis halı zeminleriniz için tasarımsal ve estetik bir dokunuş yapmayı hedefliyoruz.

   Döşemelik ya da karo halı olarak da bilinen halıfleks, ev dekorasyonuna sıcak bir dokunuş katan, pratik ve kullanışlı bir üründür.

  Duvardan duvara halı OFİS HALISI denince akla ilk gelen KARO HALI’dır. Bundan yıllar önce KARO HALI daha yaygın olarak bilinmezken ofis halısı kavramı ile ev halısı (Duvardan Duvara Halı) kavramı ayrışmamıştı, yani ofislerde daha yaygın olarak ticari sınıf duvardan duvara halı tercih ediliyordu.

  Günümüzde ise, KARO HALI ve MODÜLER HALI konseptinin hemen hemen tüm çevreler tarafından yaygın olarak kabul görmüş olduğu pazarımızda duvardan duvara ticari halı talebi neredeyse tamamen yok olmuştur.

  Bununla beraber,stoklarında az çeşitlilikte de olsa Duvardan Duvara ticari halı bulundurmakta ve özellikle bu konudaki talepleri karşılamaya devam etmektedir.

  Ticari ve halka açık sosyal alanlarda ve kamu binalarında OFİS HALISI veya TİCARİ HALI olarak talep gören ihtiyaca karşılık olarak, KARO HALI kavramını Türkiye’de ilk defa tanıtan ve KARO HALI’yı 

  Bugün, klasik 50×50 cm Avrupa standardı Amerika standardı olarak bilinen KARO formundaki halıların yanı sıra, MODÜLER HALI olarak tanınmaya başlayan KARO formunda olmayan farklı şekillerde ve ebatlardaki serbest döşenebilen halı yer kaplaması çeşitlerinde sunduğu çok sayıda ve farklı seçenekler ile fark yaratmak isteyen herkese çözüm ortağı olmaktadır.

  Zengin KARO HALI çeşitlerini gerek Avrupa gerekse ABD menşeili olarak stoktan derhal teslim sunabilen aynı zamanda 10 m2’den 100.000 m2’ye kadar ayırım yapmaksızın her projeye özel talepleri de tedarik etmektedir.

  OFİS HALISI olarak ister her amaca dönük tasarlanmış ve en yoğun trafikli, çok kullanıcılı ofis alanları için olsun, ister kamu binası, ister bir okul veya bir sağlık tesisi; KARO HALI ve MODÜLER HALI ürünlerinde her zaman sadece en iyi ve kaliteli olanı sunarak, müşterilerimize ilk günden bu yana parasının gerçek karşılığını veriyoruz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?