Ürünlerimiz

  İstanbul Samur Halı Bayisi

  İstanbul Samur Halı Halıfleks Bayisi Haliflex.com.tr . İstanbul Samur Halı bayi telefon numarası 0212 470 03 51

     Samur Halıflex çeşitleri özellikle otellerde sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Samur Halı, sadece son 10 yıl içerisine baktığımız zaman, beş yıldızlı otellere yaklaşık beş milyon metrekare halı döşemesi yapmış ve bu alanda ülkemizin lokomotifi olarak kalmaya devam etmiştir. Bu rakam bir halı firması için gerçekten son derece yüksek bir rakam olmakla birlikte, firmamızın tecrübesi, bilgi birikimi ve teknolojinin son imkânlarını inovatif bir şekilde kullanmasıyla söz konusu siparişlerin en hızlı ve hassas şekilde neticelenmesi sağlanmıştır. Halıflex çeşitlerimizin renk, desen ve tasarım açısından ciddi bir ürün yelpazesine sahip olduğunu ve müşterilerimiz için bu havuzun sürekli genişletildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

  BAYİSİ OLDUĞUMUZ SAMUR HALI,  DİNARSU HALI, NURTEKS,ELSAN ve İthal Halı GİBİ MARKALARIN, ÜRÜNLERİNİN SATIŞ VE UYGULAMA İŞLERİNİ YAPMAKTAYIZ.

  Bademler Halı Dekor

  İletişim

  • 0212 470 03 51 
  • 0532 602 43 95 
  •  0532 632 44 05 

  Samur halı bayisi,samur halı bayi istanbul,samur halıfleks bayi istanbul,samur halıflex bayi istanbul,duvardan duvara halı samur halı bayi istanbul,Samur beykoz Halıfleks Döşeme ,Samur döşemelik halı beykoz,Samur beykoz duvardan duvara halı,Duvardan Duvara Halı, Halıfleks fiyatları ,beykoz Halıfleks firmaları,Halıfleks zemin kaplama ,beykoz Ofis halıfleks ,Suni çim halı,beykoz acarkent halıfleks,beykoz halıfleks,döşemelik halı acarkent,Samur Halıfleks istanbul,samur duvardan duvara halı,samur döşemelik halıfleks

  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?