Ürünlerimiz

  Karo Halı Nedir?

       Karo halı; modüler veya kare halı olarak da bilinir. Karo halının imalatında; polyamid veya polipropilen iplik kullanılır. Polyamid en hafif tekstil elyaflarından biri olmasına mukabil aynı zamanda en mukavemetlilerinden biridir. Sürtünme ve eğilip bükülmeye son derece dayanıklıdır. Bu sebeple karo halı tüylenmez ve çok geç aşınır.  Su emmez, rutubetlenmez.

        Karo halının, kurulumu, rahat ve hızlı bir şekilde yapılabilir, oldukça kullanışlıdır ve aynı zamanda bakımı da gayet kolaydır. Karo halı; uzun ömürlü, sağlıklı, konforlu bir iç ortam oluşturan, kaliteli zemin kaplama seçeneğidir. Karo halı barındırdığı özelliklerden dolayı iç ve dış mekânlarda rahatça kullanılabilir. Karo halı kullanılacağı mekânın konseptinin özelliklerine göre model ve renk seçeneği yelpazesi oldukça geniştir.

            Karo halı fiyat ve kullanım avantajı olarak, yüksek katma değere sahiptir, diğer alternatiflerine göre düşük maliyetlidir. Bol çeşit ve renk avantajlarını yakalamak için firmamıza veya karohalimarket.com adresine uğramanız yeterlidir.

            Mekâna ve konseptine uygun olarak seçilen ürün estetik olarak göze hitap ettiği gibi sayacağımız sayısız faydalar ile size daima artı olarak geri dönerek ürünü kullananların ve imalatını yapanların iş enerjisini arttırır.

    Firmamızın ürün gamında seçeceğiniz, kaliteli bir karo halı, kullanılan mekânın saygınlığını da arttıracaktır. Yapılan araştırmalara göre, karo halı döşemesinde ki toplam maliyet, diğer zemin döşemelerine göre en az %25 tasarruf sağladığı görülmüştür.   

         Haliflex.com.tr Firmamız; sahip olduğu, kaliteli, geniş ürün gamı ve birçok renk, desen çeşitliliği seçeneği ile karo halı da, estetik, şık ve zarif ürünlerini, ekonomik, hesaplı ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

  Sipariş ve Bilgi İçin Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  0212 470 03 51

  0532 602 43 95

  yilmazbadem @gmail.com

  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?