Ürünlerimiz

  Yalıtkan paspas nerelerde kullanılır?

  Elektrik işlerinde tehlike büyüktür. Çalışanların yaptıkları işi özenle ve dikkat ile yapmaları gerekmektedir. Kendi tedbirleri haricinde çalışma ortamlarının da güvenliğinin sağlanması da gerekmektedir. Örneğin; elektrik işlerinde çalışanların elektrik çarpması riskini yok etmek adına bulundukları alan yalıtkan halı veya diğer bir adı ile izole halı ile kaplı olmalıdır. Yalıtkan paspaslar; özellikle elektrik çarpmalarını engellemek, elktriğin insan vücudu üzerinden toprağa geçmesini önlemek maksadıyla elektrik panosu, elektrik makinelerinin önü, santraller gibi alanlarda çalışanların altına serilir.

  Elektrik ile çalışırken en fazla ne kadar dikkatli olunabilirse o kadar dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde sonucu hayati tehlikelere, dönülmez kazalara sebep olabilir ve insan vücudunun elektrik akımlarından hasar görmesi organların zararına da yol açabilir. Çalıştığınız ortamın hem siz hem de iş arkadaşlarınız için sağlıklı bir şekilde iş güvenliğinin sağlandığına emin olmadan çalışmanızı önermemekteyiz.

  İzole Halı, elektriğin çok olduğu tesislerde, elektriğin yoğun olarak kullanıldığı fabrika ve şirketlerde pano önlerine serilerek iş güvenliği sağlanmaktadır.

  İzole Halı kauçuk esaslı bir ürün olup % 100 koruma sağlamaktadır.

  Esnek, dayanıklı ve kaymazlık bir yapıya sahiptir.

  İzole halı yalıtkan bir malzeme olup, ısı ve neme dayanıklı bir malzemedir.

  Elektrik pano önleri, makine önleri ve trafolarda iş ve iş güvenliği açısından yasal olarak zorunlu olmakla beraber mecburu bir uygulamadır.

  Türkiyenin her yanına ambarla yada kargo şirketeriyle ertesi gün elinizde olacak şekilde gönderiyoruz. 

   0212 470 03 51    0532 602 43 95 


  İSTANBUL ADANA ADIYAMAN AFYON AĞRI AKSARAY AMASYA ANKARA ANTALYA ARDAHAN ARTVİN AYDIN BALIKESİR BARTIN BATMAN BAYBURT BİLECİK BİNGÖL BİTLİS BOLU BURDUR BURSA ÇANAKKALE ÇANKIRI ÇORUM DENİZLİ DİYARBAKIR DÜZCE EDİRNE ELAZIĞ ERZİNCAN ERZURUM ESKİŞEHİR GAZİANTEP GİRESUN GÜMÜŞHANE HAKKARİ HATAY IĞDIR ISPARTA İÇEL – MERSİN İSTANBUL İZMİR KAH.MARAŞ KARABÜK KARAMAN KARS KASTAMONU KAYSERİ KIRIKKALE KIRKLARELİ KIRŞEHİR KİLİS KOCAELİ KONYA KÜTAHYA MALATYA MANİSA MARDİN MERSİN MUĞLA MUŞ NEVŞEHİR NİĞDE ORDU OSMANİYE RİZE SAKARYA SAMSUN SİİRT SİNOP SİVAS ŞANLIURFA ŞIRNAK TEKİRDAĞ TOKAT TRABZON TUNCELİ UŞAK VAN YALOVA YOZGAT ZONGULDAK…

  Whatsapp Mesaj at
  Sipariş ve Bilgi almak için Bize Yaz
  Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?